DEVANGARI
Darmowa dostawa od 199zł ✦ Wysyłka w 24h
Planer tygodniowy Devangari - 5 pomysłów, jak z niego korzystać
Planer tygodniowy Devangari - 5 pomysłów, jak z niego korzystać

Planer niedatowany Devangari to mój nowy produkt. Jestem przekonana, że zachwyci Cię tak samo, jak mnie. Zajrzyj do wcześniejszego wpisu i przeczytaj, co to jest planer niedatowany i dlaczego warto z niego korzystać. Sprawdź też, jak zaplanować miesiąc w kalendarzu bez dat oraz pomysły na planowanie lub podsumowanie roku w planerze niedatowanym.

Więcej informacji o planerze:

Planer niedatowany Devangari ma format B5 twardą oprawę. Na 192 stronach znajdziesz tabelki z układem rocznym, miesięcznym i tygodniowym. Kartki o gramaturze 120 g/m2 dobrze znasz z moich notesów w kropki.

W tym wpisie pokażę Ci 5 pomysłów na wykorzystanie rozkładówek tygodniowych. Przekonasz się, ile możliwości daje Ci kalendarz tygodniowy bez dat. Sprawdź, który układ tabelek pasuje Ci najbardziej i zaplanuj swoje życie w personalizowanym planerze niedatowanym.

Jak korzystać z planera tygodniowego bez dat? Zobacz, co możesz zrobić na stronach z układem tygodniowym:

 • Podział tygodnia na zadania priorytetowe i spotkania lub wydarzenia
 • Work life balance — Połącz życie prywatne z zawodowym w jednym planerze
 • Tygodniówka i running list
 • Planer posiłków lub plan treningów
 • Powitanie miesiąca — uwielbiana przez miłośniczki Bullet Journal

Planer tygodniowy niedatowany — BuJo NEXT LEVEL

Planer dzienny i tygodniowy to serce Bullet Journala. To właśnie prosty sposób planowania każdego dnia, tygodnia i miesiąca sprawił, że BuJo pokochały tysiące osób na całym świecie. Bullet Journal daje użytkownikowi to, czego brakuje tradycyjnym kalendarzom. Czy wiesz, co to takiego? Pełna kontrola nad swoim planerem. W BuJo masz miejsce na wszystko, czego potrzebujesz: harmonogram zadań, habit tracker, doodle i swobodne zapiski. Z kolei w kalendarzu na każdy dzień przypada określona ilość miejsca. Kartki, których nie wykorzystasz na bieżąco, zostają z tyłu. Natomiast w planerze bez dat nie martwisz się przerwami czy niewykorzystanymi stronami.

Planer niedatowany łączy więc w sobie zalety kalendarza i Bullet Journala. To narzędzie, które pomoże Ci zapanować nad swoim czasem. Zapewni Ci też przestrzeń na kreatywność i dostosowanie układu na każdej stronie do swoich potrzeb. Jak? Poziome linie rozdzielające dni ułatwią podział strony. Delikatne szare kropki (takie same jak w każdym notesie Devangari) pomogą w równym pisaniu. A jednocześnie nie przeszkodzą w doodlowaniu.

Zobacz, jak wykorzystać pełen potencjał planera niedatowanego Devangari i tabelek tygodniowych. Minimalistyczny układ stron tygodniowych daje Ci ocean możliwości. Pocztówka z kalendarzem 2024 da Ci pewność, że do planera wpisujesz poprawne daty. 

 

Planer tygodniowy

Planuj, jak lubisz w planerze tygodniowym Devangari! 

 

1. Podział tygodnia na zadania priorytetowe i spotkania lub wydarzenia

Nie wszystkie wydarzenia, które zapisujesz w planerze dziennym, są równie ważne.

Aby je czytelnie od siebie odróżnić, podziel lewą stronę pionowo na pół. Minimalistyczny układ stron tygodniowych daje Ci ocean możliwości. Po jednej stronie zapisz wydarzenia lub spotkania, które zaplanowałaś na dany dzień. A po drugiej zadania do wykonania. Osobiście uwielbiam zapisywać zadania jako bullet points, bo skreślając je, widzę, ile już zrobiłam.

W tym układzie prawa strona (w kropki) zostaje pusta. Możesz ją dowolnie zagospodarować.

Pusta kartka w planerze bez dat to doskonałe miejsce na:

 • notatki,
 • habit tracker,
 • plany na przyszły tydzień,
 • większą listę zadań lub listę zakupów,
 • rysunek/doodle lub cytat
 • CO TYLKO CHCESZ :)

 

Plan tygodnia

Dostosuj planer tygodniowy do swoich potrzeb.

 

2. Panuj nad swoim czasem prywatnym, łącząc go z życiem zawodowym

Ten układ jest podobny do wcześniejszego. Ale tym razem pionową linią rozdzielisz życie prywatne od zawodowego. Na pewno czujesz, jak każdego dnia nawigujesz między wyzwaniami zawodowymi a prywatnymi celami. W personalizowanym planerze niedatowanym z łatwością zaplanujesz te dwa obszary. 

Wystarczy, że podzielisz tabelkę tygodniową na dwie części. Jedną z nich przeznaczysz ja zadania związane z pracą. A drugą na życie prywatne. W ten sposób będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim dniem zarówno zawodowym, jak i osobistym. Jeden rzut oka na planer wystarczy, by wiedzieć, jakim zadaniom chcesz poświęcić uwagę. Oczywiście nie musisz dzielić tabelki na pół. To kolejna zaleta planera niedatowanego. Testuj, ile miejsca potrzebujesz. Może wystarczy Ci proporcja ⅓ do ⅔? A może zmienia się to tygodniami, miesiącami czy sezonami u Ciebie? Masz pełną swobodę i możliwość wprowadzania zmian w dowolnym momencie.

 

Kalendarz bez dat Devangari

Zobacz, na ile kreatywnych sposobów możesz planować w planerze bez dat.

 

3. Tygodniówka i running list

Korzystasz z running list w swoim Bullet Journalu? Ja czasami tak. Szczególnie jeśli wszystkie zadania wydają mi się w podobnym stopniu istotne, ale nie mają narzuconych konkretnych dat. Więcej o tym sposobie planowania czasu przeczytasz we wpisie “Running list w Bullet Journalu - co to jest i jak używać?” A jak to zrobić w planerze bez dat Devangari?

Podziel lewą stronę pionowo na pół. W równym podziale pomoże Ci linia rozdzielająca dni — w połowie ciągła linia zmienia się w przerywaną. Po lewej stronie będziesz zapisywać priorytetowe zadania lub spotkania na dany dzień. Po prawej natomiast masz miejsce na swoje notatki.

Prawa kartka to miejsce na running list. Czyli zadania, które trzeba lub warto wykonać w danym tygodniu, ale nie mają konkretnego terminu.

 

Planer niedatowany plan tygodnia

Zaplanuj wygodny plan posiłków.

 

4. Plan posiłków lub treningów, dziennik wdzięczności

W niedatowanym kalendarzu tygodniowym Devangari zmieścisz też swój plan posiłków lub treningów. Wystarczy, że lekko zmodyfikujesz rozkładówkę z widokiem tygodniowym. Zobacz, jak to zrobić, by dopasować planer do swojego stylu życia.

Lewą stronę podziel pionowo na pół — w tym miejscu zapiszesz swój harmonogram posiłków lub treningów. Możesz wykorzystać to miejsce również jako dziennik wdzięczności i spisywać za co dziękujesz każdego dnia. Pozostałe miejsce na obu stronach zmień w wygodną tabelkę tygodniową. Jeśli tego potrzebujesz, kilka górnych linijek przy każdym dniu możesz przeznaczyć na priorytety. Na dole strony zostanie Ci nieco miejsca na notatki, plany na przyszły tydzień. Lub po prostu... doodlowanie.

 

Kreatywne planowanie zdjęcie

Dodatkowe strony możesz wykorzystać na powitanie miesiąca.

 

5. Początek miesiąca, habit i mood tracker, plany na cały miesiąc — to, co miłośniczki BuJo lubią najbardziej

Wspominałam już, że planer niedatowany Devangari to połączenie kalendarza z Bullet Journalem. Brak dat i delikatne propozycje tabelek na kartkach w kropki. Możesz niemal dowolnie dostosować układ tabelek na kartkach do swoich potrzeb. Poza tym, w planerze jest więcej stron z rozkładem tygodniowym, niż wynikałoby z prostego policzenia tygodniu w roku. Wiesz, po co?

Właśnie dlatego, żeby niektóre strony bez żalu wykorzystać na powitanie miesiąca lub dodatkowe tabelki miesięczne.

Powitanie miesiąca w planerze

Na pewno widziałaś na IG lub Pintereście przepiękne strony "Hello May!" czy "Witaj styczniu!". W tradycyjnym kalendarzu nie byłoby na to miejsca. Jednak projektując planer niedatowany, przewidziałam więcej rozkładówek tygodniowych właśnie po to, by oddzielić miesiące od siebie. Po jednej stronie możesz przygotować stronę rozpoczynającą miesiąc. A po drugiej spisać listę najważniejszych zadań na nadchodzące 30 lub 31 dni.

Habit tracker i mood tracker w planerze tygodniowym

Chcesz mieć habit tracker lub mood tracker na cały miesiąc między rozkładówkami tygodniowymi? Nic prostszego! 🙂

Wystarczy, że lewą stronę podzielisz pionowo na pół - jedna część to habit tracker, a druga to lista wydarzeń. Następnie, zaczynając od dołu ponumeruj rzędy, tak by każdy rząd odpowiadał numerowi dnia. Teraz, gdy widzisz, ile miejsca zostało Ci u góry, zapisz, co chcesz monitorować w swoim trackerze. U mnie to: joga, spacer, czytanie książki i witaminy. Wybierz nawyki, nad którymi chcesz pracować. A w wolnym miejscu możesz zrobić bardzo prosty śledzik nastrojów.

 

Planer tygodniowy pomysły

Planer tygodniowy niedatowany to Bullet Journal 2.0 

 

Rzut oka na cały miesiąc

Na drugiej połowie kartki również ponumeruj dni. Tu możesz zapisywać najważniejsze spotkania i wydarzenia, o których koniecznie chcesz pamiętać - urodziny bliskich, wizyty u lekarza, premiery kinowe (i na Netflix).

Tabelka miesięczna między planami tygodnia

Z tygodniówki możesz łatwo zrobić tabelkę miesięczną. Jeśli chcesz, w swoim spersonalizowanym planerze możesz mieć:

 • stronę tytułową miesiąca
 • układ miesiąca
 • tygodniówki

 Pomysły na planer tygodniowy

A Ty? Jaki masz pomysł na planer tygodniowy? 

 

"Dlaczego trzeba rozdzielić tygodniówki widokiem miesiąca samodzielnie? Czy planer niedatowany nie mógł tak wyglądać od początku?"

Zastanawiałam się, jak najlepiej zaplanować układ stron w planerze bez dat. Chciałam, aby każdy użytkownik dziennika mógł go w pełni dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Dlatego umieściłam rozkładówki miesięczne na początku i nie rozdzielałam tabelek tygodniowych. Dzięki temu, nawet gdy zrobisz sobie przerwę w planowaniu, możesz do niego wrócić w dowolnym momencie. A tabelki miesięczne wykorzystać do innych celów, o czym też wkrótce Ci opowiem na blogu. :)

 

 


 

Kreatywna Grupa na Facebooku

Podobał Ci się mój artykuł? Wesprzyj moją działalność i udostępnij poniższą grafikę (wraz z linkiem do artykułu) w swoim ulubionym medium społecznościowym np. Pinterest czy Instagramie. To nic nie kosztuje, a dla mnie to nieoceniona pomoc w dalszym rozwoju mojej marki. :)

Planowanie tygodnia w kalendarzu bez dat

 

Blog chmura tagów
Newsletter Zapisz się na newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i darmowe materiały.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl