DEVANGARI
Darmowa dostawa od 199zł ✦ Wysyłka w 24h
O autorce
Agnieszka Cichecka malarka twórczyni Devangari

Cześć, nazywam się Agnieszka Cichecka. Jestem artystką i twórczynią marki Devangari (nazwa inspirowana jest starożytnym pismem indyjskim). Pomagam moim Klientkom rozwijać kreatywne skrzydła i cieszyć się twórczym spędzaniem czasu offline np. przez prowadzenie Bullet Journala czy wprawianie się w kaligrafii nowoczesnej. Robię to, bo chcę by każda z nas miała świadomość drzemiącego w niej twórczego potencjału i zdobyła się na odwagę uwolnienia swojej ekspresji czy emocji poprzez sztukę.


Podobnie jak inne historie, ta również ma swój początek dawno, dawno temu… Od dziecka uwielbiałam rysować i tworzyć najwymyślniejsze wynalazki. Projektowałam domki na drzewie i planowałam, jak przerobić rower na motorynkę. Choć marzyłam o studiowaniu malarstwa na ASP, zapędy konstruktorskie (wsparte pragmatyzmem odziedziczonym w genach) wygrały i zdecydowałam się na architekturę. 

 

Kierunek studiów połączony z pasją z dzieciństwa sprawiły, że niepostrzeżenie stałam się kolekcjonerką różnych artykułów papierniczych i piśmienniczych. Obowiązkowym punktem każdej podróży było obejrzenie, dotknięcie i... przywiezienia jakiejś papierniczej pamiątki. :)

 

Im bardziej wsiąkałam w papierniczy świat i rozwijałam mój twórczy warsztat, tym większe braki dostrzegałam na rynku. Zaczynałam zauważać szczegóły: zbyt cienki papier w notesie, za duża waga, nudne okładki, intensywna liniatura lub jej zupełny brak. Chwyciłam więc  długopis i... zaplanowałam mój notes idealny!

 

Kolejny do akcji wkroczył pędzel. A właściwie cały zestaw pędzli! Bo musisz wiedzieć, że okładki notesów Devangari zdobią moje ręcznie malowane obrazy. Kupując moje notesy możesz mieć pewność, że nigdzie indziej nie znajdziesz takiej samej okładki - a Ty masz możliwość obcowania ze sztuką na co dzień. :)

 

Jako fanka rysowania, malowania i artystycznego pisania zadbałam również o serce swoich zeszytów - papier. Moją dumą jest to, że możesz na nim pisać, rysować, notować czy kaligrafować. Jest grubszy i co ważne, posiada certyfikat FSC™, który gwarantuje, że jego produkcja jest przyjazna dla środowiska. 

 

Pierwszy prototyp notesu powstał jesienią 2015 roku, oczywiście wiele elementów wymagało dopracowania, ale czułam, że jestem na dobrej drodze. 

Prototyp notesy Devangari doodlownik 2015 rok

 

Przez kolejne lata udoskonalałam moje produkty i tak krok po kroku powstało już aż 47 wzorów okładek, które sprzedały się w ponad 21 000 egzemplarzy! Przyznam, że nadal muszę czasem się uszczypnąć, aby w to uwierzyć! Oczywiście, po drodze zdarzały się mniej i bardziej spektakularne wpadki, jak np. sytuacja, gdy drukarnia wydrukowała nieprawidłowy kolor wklejki i zorientowała się, gdy już prawie wszystkie notesy były gotowe! 

 

Pierwsza kolekcja notesów Devangari 2016

 

Jestem niezwykle dumna z twórczej społeczności, jaką wokół siebie zebrałam. To co nas łączy, to miłość najwyższej jakości produktów papierniczych, które wykorzystujemy do prowadzenia swoich Bullet Journali, art journali, kaligrafii, malowania. Jeśli trafiłaś na moją stronę po raz pierwszy, zacznij od wpisu, w którym zebrałam wszystkie tematy poruszane na moim blogu. Dołącz też do kreatywnego newslettera Devangari, a otrzymasz ode mnie dostęp do darmowej bazy materiałów, dzięki której postawisz pierwsze kroki (kreski ;)) w kaligraficznym świecie i zaprosisz twórczość do swojego życia.  

 

PS Czy wiesz, że zapisanie swoich celów na papierze zwiększa ich realizację nawet o 42% ?! Posłuchaj lub obejrzyj wywiady ze mną. :)

ŚWIAT ZWARIOWAŁ NA PUNKCIE BULLET JOURNAL - Devangari Art Agnieszka Cichecka
ŚWIAT ZWARIOWAŁ NA PUNKCIE BULLET JOURNAL

 

Jak planować swój czas żeby go nie marnować? Devangari Art Agnieszka Cichecka
JAK PLANOWAĆ SWÓJ CZAS ŻEBY GO NIE MARNOWAĆ?do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl