Darmowa dostawa od 199zł | Wysyłka codziennie w dni robocze
O autorce
O autorce notesów do Bullet Journal - Agnieszka Cichecka - Devangari

Cześć, nazywam się Agnieszka Cichecka i pomagam ludziom odkrywać radość z tworzenia oraz planowania w "analogowym" stylu (czyli takim sprzed ery aplikacji, smartfonów i internetu, wiesz - zwykły pisak + papier ;)).

Od najmłodszych lat lubiłam tworzyć. Każdą wolną chwilę poświęcałam albo na rysowanie albo na wymyślanie różnych konstrukcji czy urządzeń (wiecie, projekt domku na drzewie czy przerobienie roweru na motorynkę to idealne 'zabawy' dla 10-latki ;)). Kierunek studiów był więc naturalnym wyborem - połączeniem artystycznego zapału i techniki - architektura.

W mojej pracy często zarządzam kilkoma projektami jednocześnie, przez co dobra organizacja jest niezwykle ważna. Mimo testowania wielu aplikacji do zarządzania czasem zawsze powracałam do podstaw - notesu i pióra. Tylko przy słowie pisanym miałam poczucie największego uporządkowania moich planów, procesu projektowego czy też kontroli. Nie bez powodu naukowcy udowodnili, że zapisanie swoich celów na papierze zwiększa ich realizację nawet o 42%!

Poza tym, kto nie czuje satysfakcji wykreślając kolejne punkty ze swojej długiej listy zadań? ;) Zdradzę Wam sekret - czasem dopisuję zadania, które zrobiłam spoza listy, tylko po to aby je skreślić! :D 

P.S. Tutaj możesz obejrzeć wywiady ze mną:

ŚWIAT ZWARIOWAŁ NA PUNKCIE BULLET JOURNAL - Devangari Art Agnieszka Cichecka
ŚWIAT ZWARIOWAŁ NA PUNKCIE BULLET JOURNAL

Jak planować swój czas żeby go nie marnować? Devangari Art Agnieszka Cichecka
JAK PLANOWAĆ SWÓJ CZAS ŻEBY GO NIE MARNOWAĆ?do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl