DEVANGARI
Darmowa dostawa od 199zł ✦ Wysyłka w 24h
Misja


Tworzę notesy z pasji do pięknych przedmiotów i sztuki, takie które sama chciałabym kupować i używać. Ich unikalne wzory okładek powstały na podstawie moich ręcznie wykonanych rysunków i obrazów, a wnętrza przygotowane są z myślą o różnorodnych zastosowaniach. Wysoka gramatura papieru sprawia, że notes może służyć Ci jako dziennik, szkicownik, przepiśnik, kalendarz czy bullet journal.Większość z Was pomyśli w tym momencie "ale po co mam rysować w notesie? I tak nie umiem!". Powodów jest naprawdę cała masa, ale wymienię najważniejsze 3, które mam nadzieję, że zachęcą Cię do twórczej zabawy :)

1) Rysować potrafi każdy. Bez wyjątku. To naturalna czynność z którą się rodzimy. Od wieków i czasów jaskiniowców towarzyszyła nam kreatywność. To jak zaczęliśmy z biegiem lat postrzegać nasze prace jest efektem narzuconej skali ocen w szkole oraz naszych przekonań zbudowanych na bazie opinii innych osób. A przecież nie trzeba tworzyć fotorealistycznych prac i wielkoformatowych dzieł sztuki, by czerpać z tego radość! Chyba nie wmówisz mi, że nigdy nie zdarzyło CI się bazgrolić na marginesie zeszytu podczas nudnych zajęć czy rozmowy telefonicznej i mieć po prostu z tego frajdę? ;)

2) Rysowanie wspomaga pracę mózgu i procesów myślowych, dzięki czemu przyczynia się także do poprawy naszej pamięci.

3) Wiele badań potwierdza, że rysowanie można porównać do medytacji. Proces twórczy pozwala naszemu umysłowi odpocząć, wejść w stan relaksu, a to z kolei ma zbawienny wpływ na nasze ogólne samopoczucie.

Kreatywność możesz połączyć też z planowaniem czasu. Słyszałeś o systemie Bullet Journal?

Całkiem przypadkiem moja misja szerzenia art journalingu zyskała nowe oblicze za sprawą Rydera Carolla - twórcy systemu znanego jako Bullet Journal. Usystematyzował on w jaki sposób warto organizować sobie czas w oparciu o analogową technologię - długopisu i notesu. Bullet Journal to system planowania, który każda osoba może dostosować do swoich potrzeb tworząc kalendarz, listy oraz kolekcje. Oprawa graficzna tych treści może być minimalistyczna lub bardzo ozdobna - wszystko zależy od fantazji autora. Można więc połączyć piękne z pożytecznym. Czemu więc nie spróbować? :)   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl