DEVANGARI
Darmowa dostawa od 199zł ✦ Wysyłka w 24h
Nowość! Bloczki z wyrywanymi kartkami w kropki
Bloczki z wyrywanymi kartkami z grubego papieru.
 

W sklepie zagościła właśnie nowa seria produktów. Są to bloczki z wyrywanymi kartkami. Ich papier, podobnie jak w notesach, ma gramaturę 120 g/m2, jest biały i posiada zadruk w delikatne, szare kropki co 5 mm po obu stronach. Dzięki temu bruliony te świetnie sprawdzą się w szkole, na studiach, w pracy, na zakupach - do tworzenia notatek, list zadań czy kolekcji w formie hybrydowego Bullet Journala. 

Dostępne są w 4 galaktycznych wzorach oraz 3 standardowych formatach: 

Mały (S) - format A6 (10,5 x 14,8cm)

Średni (M) - format A5 (14,8 x 21cm)

Duży (L) - format B5 (17 x 24cm)  

 

Niestety, bloczki w wyrywanymi kartkami nie są już dostępne. Ten sam papier znajdziesz jednak w moich innych produktach: w notesach. Wypróbuj notesy z dwukolorowym czarno-białym papierem - co 16 stron barwa papieru zmienia się, inspirując Cię do wielu twórczych eksperymentów. Przeczytaj więcej o notesie do Bullet Journala z kolorowym papierem. A jeśli zależy Ci na małym formacie i notesie, który będzie zawsze pod ręką, sprawdź mininotesy. W nich wszystkich możesz do woli kaligrafować brush penami czy malować, bez ryzyka, że cokolwiek przebije na drugą stronę. :)

Dołącz do mojej listy mailingowej - w podziękowaniu za zapis otrzymasz wiele darmowych materiałów do samodzielnego wydruku, dzięki którym urozmaicisz swoje BuJo. Są to między innymi: arkusze z kaligraficznymi wprawkami i całymi słowami, szablony doodli i naklejki. 

 

 

Nowość! Bloczki z wyrywanymi kartkami w kropki

 

Blog chmura tagów
Newsletter Zapisz się na newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i darmowe materiały.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl