DEVANGARI
Darmowa dostawa od 199zł ✦ Wysyłka w 24h
Asortyment Moje zakupy
  • Sklep

  • Notesy w kropki

  • Kaligrafia

  • Art. piśmiennicze

  • Produkty cyfrowe

  • % SALE

  • Nowości

  • Blog

  • Kontakt

  • Starry Night - kołozeszyt w kropki (A5), 120gsm

    5
    Cena: 29,90 zł 29.90
    ilość szt.
    dodaj do przechowalni
    Dostępność: brak towaru
    Producent: Devangari Art

    Opis

    Prowadzisz Bullet Journal? A może lubisz szkicować robiąc notatki? Masz dość kartek w których Twoje ulubione cienkopisy przebijają na drugą stronę? A może szukasz po prostu pięknego i wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, ten zeszyt będzie idealny dla Ciebie!

    _______________________________________

    ♥  Format: 14,8x21cm (A5) 

    ♥  Oprawa: miękka, na spirali, okładka z przyjemną w dotyku folią odporną na zarysowania

    ♥  Wewnętrzna strona okładki: czarna

    ♥  Spirala: czarna

    ♥  Liczba stron: 128  

    ♥  Kartki: zadrukowane w szare kropki co 5mm (liczba kratek pomiędzy kropkami: poziomo 27, pionowo 40)

    ♥  Papier wewnątrz: biały, gramatura 120gsm

    ♥  Możliwość rozłożenia notesu na płasko (180°)

    ♥  Wzór okładki powstał na podstawie ręcznie wykonanego rysunku/obrazu autorstwa Agnieszki Cicheckiej

    _______________________________________

    Tworzę notesy z pasji do pięknych przedmiotów i sztuki, takie które sama chciałabym kupować. Ich unikalne wzory okładek powstały na podstawie ręcznie wykonanych rysunków i obrazów, a wnętrza przygotowane z myślą o różnorodnych zastosowaniach. Wysoka gramatura papieru sprawia, że notes może służyć Ci jako dziennik, szkicownik, przepiśnik, kalendarz czy bullet journal. Oddaję w Twoje ręce produkt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, w całości wykonany w Polsce, i mam nadzieję, że korzystanie z niego sprawi Ci tyle samo radości co mi stworzenie go. :)

    Dane techniczne

    Rozmiar A5 (średni)
    Okładka miękka
    Typ oprawy spirala
    Liczba stron 128
    Gramatura papieru 120g
    Zadruk papieru kropki
    Kolor papieru biały

    Opinie o produkcie (1)

    Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

    28 lipca 2020

    Piękna grafika, gładkie strony, cudowny produkt!

    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper.pl