Darmowa dostawa od 199zł | Wysyłka codziennie pon-pt
Wielki test pisaków w notesie Devangari Art - czy papier to wytrzymał? 0
38.jpg

Jeśli jesteście jak ja i decydując się na zakup nowego notesu kierujecie się jakością papieru, to ten test powinien rozwiać Wasze wątpliwości! :)

Test papieru w notesie w kropki Devangari Art

Tworząc pierwszy notes Devangari Art, obrałam sobie za cel nadrzędny jakość papieru. Myślę, że przyczyniły się do tego dostępne na rynku notesy z których nie byłam do końca zadowolona. Denerwowało mnie to, że większość mediów, które używam mocno i wyraźnie prześwituje po drugiej stronie kartki i muszę pilnować się jeśli chciałabym wykonać w swoim notesie np. rysunek czy napis brush penem.

Test papieru Devangari ART - widok z drugiej strony kartki

Przetestowałam wiele papierów pod różnymi kątami. Ważne były dla mnie nie tylko odczucia podczas pisania, ale też sposób w jaki papier reaguje na różne tusze i z jaką szybkością wysychają na jego powierzchni (przez co nie rozmazujemy ich). Zależało mi również na tym, aby tusz od pióra nie pajączkował, a cienkopisy czy pisaki (brush peny, zakreślacze etc.) nie przebijały na drugą stronę. Papier nie mógł być zbyt cienki, ale też jednocześnie nie nazbyt gruby by notes miał wystarczającą liczbę stron.

Test brush penów i cienkopisów w zeszycie w kropki Devangari Art

Co ważne, papier miał być biały. Nietypowo i na przekór dostępnym na rynku pozycjom. Dlaczego? Po to, aby lepiej wydobywać kolory używanych pisaków oraz rysunków. 

Główną ideą mojej marki jest promowanie i szerzenie twórczości. Chciałabym, aby mój produkt zachęcał do eksploracji nowych technik, poszukiwań swojego indywidualnego stylu i odwagi do kreatywnych działań, ponieważ wiele z nas nie pozwala sobie na dziecięcą radość z tworzenia.

Jak widzicie, proces decyzyjny był bardzo skrupulatny, a analizie poddałam dziesiątki dostępnych na rynku papierów. Po to, by wyłonić ten najlepszy w mojej opinii. :)

Poniżej możecie obejrzeć film prezentujący test przeróżnych pisadeł:

 

Jeśli film Wam się podobał to koniecznie zajrzyjcie do pozostałych testów na moim kanale YouTube - tutaj. :)

 


 

Wielki test pisaków w notesie Devangari Art - czy papier to wytrzymał?

 


Inne posty o Bullet Journal

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter Zapisz się na newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i darmowe materiały.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl