DEVANGARI
Darmowa dostawa od 199zł ✦ Wysyłka w 24h
Wielki test pisaków w notesie Devangari Art - czy papier to wytrzymał?
Pisaki nie przebijają przez papier.

Czy masz tak samo jak ja i przed zakupem nowego notesu sprawdzasz jakość papieru? Ten test rozwieje Twoje wątpliwości i udowodni, że notesy w kropki Devangari są najlepsze! :)

Test papieru w notesie w kropki Devangari Art

Tworząc pierwszy notes Devangari, obrałam sobie za cel nadrzędny jakość papieru. Myślę, że przyczyniły się do tego dostępne na rynku notesy, z których nie byłam do końca zadowolona. Denerwowało mnie to, że większość używanych przeze mnie mediów, czyli brush penów, pisaków, zakreślaczy, prześwituje po drugiej stronie kartki, a ja przy rysowaniu musiałam się pilnować.

Test papieru Devangari ART - widok z drugiej strony kartki

Przetestowałam wiele papierów pod różnymi kątami. Ważne były dla mnie nie tylko odczucia podczas pisania, ale też sposób w jaki papier reaguje na różne tusze i z jaką szybkością wysychają na jego powierzchni (przez co nie rozmazujemy ich). Zależało mi również na tym, aby tusz od pióra nie pajączkował, a cienkopisy czy pisaki (brush peny, zakreślacze etc.) nie przebijały na drugą stronę. Papier nie mógł być zbyt cienki, ale też jednocześnie nie nazbyt gruby by notes miał wystarczającą liczbę stron.

Test brush penów i cienkopisów w zeszycie w kropki Devangari Art

Co ważne, papier miał być biały. Nietypowo i na przekór dostępnym na rynku pozycjom. Dlaczego? Po to, aby lepiej wydobywać kolory używanych pisaków oraz rysunków. 

Główną ideą mojej marki jest promowanie i szerzenie twórczości. Chcę, aby mój produkt zachęcał do eksploracji nowych technik, poszukiwań swojego indywidualnego stylu i odwagi do kreatywnych działań. Zależy mi na tym, bo wiem, że niestety wiele z nas nie pozwala sobie na dziecięcą radość płynącą z tworzenia. 

Jak widzicie, proces decyzyjny był bardzo skrupulatny, a analizie poddałam dziesiątki dostępnych na rynku papierów. Po to, by wyłonić ten najlepszy w mojej opinii. :)

Poniżej możecie obejrzeć film prezentujący test przeróżnych pisadeł:

 

Jeśli film Wam się podobał to koniecznie zajrzyjcie do pozostałych testów na moim kanale YouTube - tutaj. :)

Dołącz do mojej kreatywnej społeczności - oprócz darmowych materiałów, takich jak arkusze ćwiczeń do kaligrafii i naklejki do samodzielnego wydruku - co jakiś czas otrzymasz ode mnie wiadomość, w której będę Cię wspierać i inspirować w Twojej twórczości.  


 

Wielki test pisaków w notesie Devangari Art - czy papier to wytrzymał?

 

 
Blog chmura tagów
Newsletter Zapisz się na newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i darmowe materiały.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl