DEVANGARI
Darmowa dostawa od 199zł ✦ Wysyłka w 24h
Idea

“Bazgrolenie” jest naturalną czynnością dla człowieka w każdym wieku, ponieważ niezależnie od epoki język rysunkowy stale nam towarzyszył. Niestety obecnie panujące normy społeczne i edukacyjne umniejszają jego wartość w naszym życiu. Wierzę jednak, że każdy z nas nosi w sobie pokłady kreatywności a słowo pisane ma większą moc od tego z telefonu czy komputera, które można tak samo szybko usunąć co napisać. Wiele światowych badań potwierdza to, że manualne aktywności takie jak notowanie, szkicowanie czy doodlowanie* przyczyniają się do poprawy pamięci oraz procesów zachodzących w naszym mózgu. Dlatego też w myśl tej idei oraz mindfulness (nie wiem czy wiesz, ale rysowanie to również forma medytacji), chciałabym zachęcić użytkowników moich produktów do twórczych działań.

Tworzę notesy z pasji do pięknych przedmiotów i sztuki, takie które sama chciałabym kupować i używać. Ich unikalne wzory okładek powstały na podstawie moich ręcznie wykonanych rysunków i obrazów, a wnętrza przygotowane są z myślą o różnorodnych zastosowaniach. Wysoka gramatura papieru sprawia, że notes może służyć Ci jako dziennik, szkicownik, przepiśnik, kalendarz czy bullet journal. Oddaję w Twoje ręce produkt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, w całości wykonany i zaprojektowany w Polsce, i mam nadzieję, że korzystanie z niego sprawi Ci tyle samo radości co mi stworzenie go.


Dziękuję za zakupy! :)


*doodle - rodzaj rysunku tworzonego spontanicznie, zazwyczaj nieświadomie w trakcie wykonywania innych czynności np.: podczas zajęć szkolnych, rozmów telefonicznych czy też w chwilach oczekiwania.


Co wyróżnia notesy Devangari Art?

  • 100% polska produkcja
  • oryginalne, autorskie, wzory okładek na podstawie ręcznie wykonanych rysunków
  • świetnej jakości biały papier o wysokiej gramaturze (odpowiedni do pisania i rysowania), certyfikat FSC ™ (przyjazna dla środowiska produkcja)
  • oprawa szytoklejona
  • środek w jasnoszare, delikatne kropki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl