DEVANGARI
Darmowa dostawa od 199zł ✦ Wysyłka w 24h
Kreatywna wyprawka, czyli co spakować na dobry początek roku szkolnego
194.jpg

Wyprawka ucznia - to hasło znane wszystkim uczniom podstawówki i ich rodzicom, którzy na początku roku szkolnego dostają szczegółowy wykaz wszystkiego, czego dziecko potrzebuje, aby pracować na lekcjach. A co z osobami zdanymi tylko na siebie? Które, owszem, odczuwają ekscytację przy półkach wypełnionych zeszytami i długopisami, ale chcą czegoś naprawdę wyjątkowego?

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam listę pięciu przedmiotów, które sprawią, że początek roku będzie nie tylko bardziej znośny, ale wręcz nie będziesz mogła doczekać się pierwszego dzwonka, żeby z nich korzystać. ;)

W plecaku, który dla Ciebie spakowałam, znajdziesz: 

 

Kreatywna wyprawka szkolna, Bullet Journal

 

 

1. Notes w kropki

 

To najlepsze narzędzie do planowania. Wrzesień jest świetnym momentem na rozpoczęcie swojego Bullet Journala. Pamiętaj o pierwszej stronie na spis treści i szalej do woli. BuJo zmieści wszystko: plan lekcji, listę podręczników, spis lektur, pomysły na wycieczki klasowe.
Jeśli masz za sobą już pewne szkolne doświadczenia, to wiesz, że z miesiąca na miesiąc zeszyty robią się coraz cieńsze, a kartki ze środka są regularnie wyrywane na sprawdziany. Z tym notesem też tak można, ale po co? Przecież jest zbyt piękny.

 

Minizeszyt w kropki, bullet journal, notatnik

 

 

2. Minizeszyty

 

Warto mieć je zawsze pod ręką, kto wie, kiedy trzeba będzie coś szybko zanotować. Ręcznie malowane artystyczne okładki przywołają wakacyjne wspomnienia.

 

Kropkopisy do planowania list zadań

 

 

3. Kropkopisy

 

Ozdobisz nimi wszystko, co tylko zechcesz. Plan lekcji będzie bajecznie kolorowy, a nawet lista sprawdzianów stanie się mniej przerażająca, kiedy to urocza kropeczka będzie symbolizowała test. To nie wszystko! Kropkopisy umożliwiają stawianie kropek różnej wielkości. Ogromne i ciężkie kropy mogą oznaczać prace klasowe z trzech działów, a delikatnie malusie kropeczki będą sprawdzianikami, do których wystarczy przeczytać notatki na przerwie. Sprytne, nie?

 

Cienkopisy Pentel do pisania w planerze w kropki.

 

 

4. Cienkopisy

 

Niezbędne w piórniku każdej osoby, która lubi rysować na marginesach. Zestaw cienkopisów różnej grubości da jeszcze więcej pola do popisu i pozwoli stworzyć prawdziwe arcydzieła.

 

Zestaw do nauki brush letteringu na start

 

5. Zeszyt do kaligrafii

 

Bo kto powiedział, że tylko pierwszoklasiści uczą się pięknie pisać? ;) Nauka kaligrafii w dorosłym życiu sprawia zdecydowanie więcej frajdy niż pamiętasz to z pierwszych klas podstawówki. Przede wszystkim dlatego, że nic nie musisz i możesz pisać, co tylko chcesz.

 

Co sądzisz o tym zestawie? Myślę, że przypasuje każdej osobie, która szuka kreatywnej wyprawki na nowy rok szkolny. A może spakowałabyś coś jeszcze?

 


Agnieszka Cichecka to twórczyni marki Devangari Art.
 

Podobał Ci się mój artykuł? Wesprzyj moją działalność i udostępnij poniższą grafikę (wraz z linkiem do artykułu) w swoim ulubionym medium społecznościowym np. Pinterest czy Instagramie. To nic nie kosztuje, a dla mnie to nieoceniona pomoc w dalszym rozwoju mojej marki. :) 

Wyprawka na początek roku szkolnego


Blog chmura tagów
Newsletter Zapisz się na newsletter
Zostaw swój e-mail, aby dowiedzieć się więcej o journalingu i kaligrafii oraz uzyskać 10% zniżkę na pierwsze zakupy
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl